piątek, 28 listopada 2014

Kajko Cykl Sfora

 Bym chciała wam wszystkim polecić cykl książek pisanych przez Kajko są one darmowe i dostępne na e-booka. Cykl opowiada o rodzinie zmiennych wilków-wilkolaków. Jest to romans osadzony w w świecie fantasty. Wilki, czarodziejki, elfy. Walka pomiędzy dobrem a złem. Świetna kochająca się rodzina, wzruszające sceny. Polecam.    
~~~~~~~
http://wydaje.pl/u/kajko
~~~~~~~

Czarownica, Wilczyca i Strażnik
~~~~~~~
Nie rozumiem jednak dlaczego te książki nie są wydawane odpłatnie w ksiegarniach Kajko na to zasługuje, napisała naprawdę świetne książki które trafiają w gusta młodzieży jak i dorosłych kobiet. Książkę szybko się czyta, jest napisana prostym stylem zawiera wątki zabawne i romantyczne. Jednak od początku rodzina zmiennych zmaga się z czarnoksiężnikiem. Po drodze spotykają miłość i nowych wrogów. Czekam na kolejną część z Troyem. Tęsknię już za bohaterami książki, lecz trzeba wytrzymać. Życzę wam miłego czytania. Warto.
Link do fb Kajko
https://www.facebook.com/KajkoKsiazki?fref=ts

maski i odżywki

Witajcie w końcu znalazłam czas by napisać o dalszej pielęgnacji moich suchych, cienkich włosów. Obecnie używam mgiełke z Radicala, tak na szybko po maskach bądź tylko po myciu włosy są po niej miękkie nie uzywam mgielki na końcówki włosów by ich nie wysluszyc. Mam dwie maski z Kallosa czekoladowa i keratyne o ile czekoladową sobie chwale za zapach i nawilżające działanie to keratyna mnie uczula i nie używam jej na całą dlugość włosów. Moje włosy cóż nadal potrzebują nawilżenia a nic im nie pomaga na dłuższy czas.