sobota, 9 grudnia 2017

Lisaplex ochrona włosów przy koloryzacji i regeneracja

Lisaplex jest produktem firmy Lisap z Mediolanu i został stworzony aby ochraniać nasze włosy przy koloryzacji, rozjaśnianiu, dekoloryzacji oraz samodzielnie do regeneracji.
  • BONDSAVER 5 ml - fluid odbudowujący zniszczoną strukturę keratynową włosa.
  • HAIR STRUCTURE FILLER 20 ml - wypełniający krem przywracający odpowiednią kondycję włosów. Odżywia i nawilża włosy, tworząc warstwę ochronną.
  • Produkt zawiera kompleks protein organicznych, który jest przekazywany do wnętrza włosa jako substancja aktywna, chroniąca, wzmacniająca i regenerująca włókna zniszczonych włosów na poziomie wiązań siarczkowych. Ze względu na bogatą zawartość składników wpływających na intensywne wzmocnienie włosa, warto stosować tego typu produkt razem z nakładaniem farby. Lisaplex nie posiada w swoim składzie żadnych szkodliwych substancji, dlatego też z powodzeniem może być mieszany z preparatami do koloryzacji, co pozwoli na dodatkowe wzmocnienie struktury włosów.

Może być stosowany w połączeniu z innymi zabiegami tj.: dekoloryzacji, koloryzacji, rozjaśniania, ondulacji, regeneracji, prostowania lub jako samodzielny zabieg. Nie zawiera siarczanów i parabenów.

Sposób użycia:
Dekoloryzacja / rozjaśnianie: wymieszać 5ml BONDSAVER na każde 30 ml proszku dekoloryzującego / rozjaśniacza oraz nanieść HAIR STRUCTURE FILLER 20 ml (na średniej długości włosy)

Koloryzacja: wymieszać 3 ml BONDSAVER na 50 ml farby, a następnie po zabiegu koloryzacji wymieszać HAIR STRUCTURE FILLER z szamponem do włosów farbowanych w proporcji 1:1 ZABIEG REKONSTRUKCJI BOOSTER EFFECT


• Lisaplex™ może być stosowany do zabiegu rekonstrukcji włosów Booster Effect, dzięki zawartemu kompleksowi roślinnych protein, Vegetal Protein Complex (który chroni, zagęszcza i odbudowuje włókna, tworząc nowe wewnętrzne połączenia) oraz dzięki zintegrowanemu współdziałaniu z polimerowym preparatem odbudowującym Lisap Easy Build To [2].

• Zabieg doskonale sprawdza się w przypadku włosów spuszonych, grubych, trudnych do ujarzmienia i zniszczonych. Efektem zastosowania są odbudowane, lśniące, błyszczące i gęstsze włosy.

W jaki sposób?

• Włosy umyć szamponem chelatującym Lisap Easy Build To [1] i odcisnąć w
ręcznik. W miseczce zmieszać w równych częściach Lisaplex™ BondSaver i polimerowy preparat odbudowujący Lisap Easy Build To [2], dostosowując ilość do długości włosów.

• Nałożyć pędzelkiem na całą długość włosów i wmasować.

• Pozostawić na włosach przez co najmniej 5 minut. W przypadku bardzo zniszczonych i postrzępionych włosów czas trzymania wzrasta do co najmniej 10 minut.

• Spłukać obficie i nałożyć Lisaplex™ Hair Structure Filler. Rozczesać włosy, aby rozprowadzić równomiernie produkt i odczekać 5-10 minut.

• Obficie spłukać i przystąpić do wybranego stylingu.

Sugestie

• Aby ułatwić i zintensyfikować przenikanie produktu, można zastosować źródło wilgotnego ciepła, na przykład parownicę lub owinąć głowę zwilżonym, ciepłym ręcznikiem i umieścić pod źródłem ciepła.

 KURACJA ODBUDOWUJĄCA STAND-ALONE

Jak?

Lisaplex™ może być stosowany jako kuracja odbudowująca stand-alone, która przywraca każdego rodzaju włosom sprężystość, objętość i gęstość, jednocześnie bez obciążania; włosy stają się gładkie, mocniejsze i zwarte.

W jaki sposób?

• Po umyciu włosów profesjonalnym szamponem, dostosowanym do rodzaju włosów, przy pomocy specjalnego, dołączonego dozownika z pepitą pobrać 10-40ml Lisaplex™BondSaver, w zależności od długości włosów.

• Rozprowadzić na całej długości włosów i pozostawić przez co najmniej 5 minut. W przypadku bardzo zniszczonych i uszkodzonych włosów czas trzymania wzrasta do co najmniej 10 minut.

• Spłukać i nałożyć Lisaplex™ Hair Structure Filler. Rozczesać włosy, aby rozprowadzić równomiernie produkt i odczekać 5-10 minut.

• Obficie spłukać i przystąpić do wybranego stylingu.

Sugestie

• Aby ułatwić i zintensyfikować przenikanie produktu, można zastosować źródło wilgotnego ciepła, na przykład parownicę lub owinąć głowę zwilżonym ciepłym ręcznikiem i umieścić pod źródłem ciepła.

TRWAŁA ONDULACJA I PROSTOWANIE


Po zakończeniu zabiegu trwalej ondulacji lub prostowania (chemicznego bądź keratynowego) można wykonać KURACJĘ ODBUDOWUJĄCĄ STAND-ALONE,
opisaną w punkcie 3, aby wspomóc odbudowywanie mostków dwu siarczkowych.

Ja użyłam Lisaplexu do regeneracji włosów zmieszałam razem dwie saszetki miały ładny kokosowy zapach, osuszyłam ręcznikiem włosy i nałożyłam na około 30min.
Po spłukaniu włosy były śliskie i łatwo się rozczesywały, po wysuszeniu są błyszczące, pachnące i nadal lekko się rozczesują, ale czy są odbudowane od wewnątrz tego nie wiem. Zestaw kosztuje 15zł i jest jednorazowy.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza